• Heren 5

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Elders, Kristian
    Hein, Geert
    Kuijpers, Gijs-Peter
    Kuipers, Robert
    Mulder, Derwin
    Vermey, Arie
    Winter, Richard
    Zondag, Ronnie

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden CSVC 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordscheschut 81100223193
    2Drenthina 611008083
    3Nieuw Balinge 211004223
    4DZOH 1010103301
    5SVBO 510103301
    6SC Angelslo 600000000
    7CSVC 500000000
    8vv Sweel 300000000
    9Twedo 300000000
    10SCN 3100124-20
    11SC Angelslo 52002330-270

    Poulestanden CSVC 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    Geen informatie