• Eerste zaalteam van CSVC uit Coevorden promoveert door kampioenschap naar topklasse!

    1 mei 2023
  • Het eerste zaalvoetbalteam van CSVC uit Coevorden werd vrijdagavond kampioen in de hoofdklasse. In een rechtstreekse confrontatie met het tweede team van Futsal Winsum werd met 3-4 gewonnen. Daardoor werd het een groot feest in de bus terug naar Coevorden.

    Vooraf had CSVC genoeg aan een gelijkspel. De Coevordenaren promoveren door het kampioenschap naar de topklasse. Dat is het derde niveau in Nederland.

    Na een 0-3 voorsprong in het voordeel van de gasten kwamen de Groningers in de tweede helft nog knap terug tot 3-3, maar uiteindelijk was het Rick Bos die van afstand voor de beslissing zorgde.

    Coach van de oranjehemden is Michael Wiegmann. In de huidige topklasse komen onder meer zvv Borger en vv Hoogeveen uit. Die twee teams slaan daar zeker geen modderfiguur. Borger kwam deze competitie tot 35 punten en Hoogeveen tot 28 punten.

    Bron: Dagblad van het Noorden